Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alberie Hadergjonaj - Asnjehere

Foto katrore

Po kalon një ditë dhe prap
Një tjetër ...me mungon
Jo nuk dua vetes te verteten
Tja pranoj

Format Story