Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Alban Skënderaj - Mrekulli E Tete

Foto katrore

Do te dua ne cdo jete,
Je parajsa qe me pret,
Se ti je per mua qielli i tete,
Se ti je ne toke i teti kontinent,
A nuk e shikon
se ti je per mua nje milion.

Format Story