Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Tayna - Columbiana

Foto katrore

Beli qaq i holl dy kollona
me i qit
Prit prit prit,
Me u bo e famshme
un se pasna dit
u duasht ti me u shit

Format Story