Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Blleki - Shuj Se Gjuj

Foto katrore

Kce si me ti gjujt 500-shet
Theni theni krejt shishet
Tash pi prekem mishet
I vje nxet po dishet

Format Story