Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa & Sala Jashari - Amaneti

Foto katrore

Do te jemi nje
Ose sot ose kurr
Shqip ku flitet per mbi dhe
Let valoj veq nje flamur

Format Story