Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhensila Myrtezaj - Engjelli Im

Foto katrore

Dhe ja ku po ta them
Ta dish mos mendo
Se un te harroj ne asnje
Cast jam me ty se je me mua
TE DUA

Format Story