Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Fero - Harroj

Foto katrore

Apet me qef du me t'pa
Se shum malli m'ka maarr
Krejt gabimet jon faal
Per ty jan faaal

Format Story