Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Adelina Berisha & Blasta - Diçka Ma Shume

Foto katrore

Ti je dielli jem
e une sillna rreth teje.
Më ndriçon rrugën
kur del para meje.

Format Story