Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhensila - Me Ty Jam

Foto katrore

Dhe kur pranë s'të kam
unë e di mirë zemër
sa më do ti
çdo fjalë që s'e thamë
të ngelet sekret i joni

Format Story