Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhensila - Ring The Alarm

Foto katrore

Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
per vete po m'bon
dhe s'mundem me t'ndal,
Na-Ra-Na-Ra-Ne, Na-Ra-Na-Ra-Ne
per mu kjo s'o normal

Format Story