Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhensila & Pirro Çako - Per Nje Çast Me Ndali Zemra

Foto katrore

Për një çast,më ndali zemra,
s'ishe ti,
Shpirtin sonte, ma trazove përsëri
Më kujtohet ,sa shumë prisja,
Që të ndjeja erën tënde
Kthehu, dhe një herë të të shihja.

Format Story