Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fati Sinani - Mbyllem Ne Nje Dhome

Foto katrore

mbyllem ne nje dhome
dhe per ty mendoj
i mendoj te kaluarat
por s'kam cfare te bej

Format Story