Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazi - Babi Im

Foto katrore

Me ty do t'jem krenar
Dhe jeten ke me ma zgjate!
U bofsh ma i mire se un
Te dhurofte zoti plote fat!

Format Story