Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - Piano E Vjeter

Foto katrore

Notat thurrin tinguj,
gjithë qytetin zgjojnë,
në këtë natë dhe yjet
bashkë me ne jetojnë.

Format Story