Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olsi Bylyku - Si Te Flas

Foto katrore

M'ka marrë malli për frymën
Kur ti qaje, kur unë nuk vija
Dreqin, dua të të prek flokët
dhe trupin dhe të ngrija

Format Story