Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olsi Bylyku - Si Te Flas

Foto katrore

Dhe të lutem që të kthehem
tek i njëjti përqafim që zbutem
Unë po bërtas që me ty
unë prapë të ulem

Format Story