Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Shaolin Gang - VVS

Foto katrore

Tash po flliqim fanta
Tash pi grrithim macat
S'jem tu majt kuleta
S'jem tu majt as qanta

Format Story