Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaçe Zela - Sot Jam 20 Vjec

Foto katrore

Sot jam 20 vjet
Edhe jeta më thërret
Të qesh, të këndoj
Dhe gëzime t'ëndërroj

Format Story