Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Samanta - SS

Foto katrore

Kur jam me ty,
t'gjitha unë i boj lehtë
Ti më shikon,
Unë i boj vetë

Format Story