Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Behari - Plaka Mbi Taka

Foto katrore

Do kërcejmë, do hedhim valle
Do harrojmë se kemi halle
çka më shumë se ne rinia
Dimë dhe ne nga dashuria

Format Story