Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaçe Zela - Valsi I Lumturise

Foto katrore

Ne një vals na bashkoi
Dhe na fali lumturinë
Tingujt sot i ndëgjoj
Dhe kujtoj prapë rininë

Format Story