Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Noizy - Boss Man

Foto katrore

A ju kujtohet kur ju thoja
Mbaji men ata
E tash ku jena na
Kqyri ku kan mbet ata
Ma n'fund ja dola
Dhe hala po du dhe ma

Format Story