Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Noizy - Boss Man

Foto katrore

Një anije në mendje
Ose një yacht
Nje avion privat
Që ka një shtrat
Dhe stjuardesën
E du pa makeup

Format Story