Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Kida - Merri Krejt

Foto katrore

Me sa men ti um rren
Kur n’sytë e mi e sheh
Sa jom e drejt
S'e kom dit që jom Plan B
Boll mo se m’plase

Format Story