Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - 100 Vjet Shtet

Foto katrore

Jena ktu ty me të mbrojt
Mos me humb identitetin
Mos me çu dhe munin dom
Që për ty kan bo ma t'vjetrit

Format Story