Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Kida - Merri Krejt

Foto katrore

Kom menu që m'doje
T'ka mashtru cocaina
E tash tjetrën ledhatoje
Ka me tu kthy ma zi

Format Story