Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Buta - Vone

Foto katrore

Ajo um tha t'du
Me lek jom martu
Nuk muj mi tradhtu
Ajo um do mu, ajo um do mu
Un ata s'e du, un ata s'e du

Format Story