Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Flori Mumajesi - Plas

Foto katrore

Dikë si ty unë do kërkoja
Dhe pse e di nuk ka si ti
Do bëja kot sikur harroja
Këputur gjunjët, ecja, vazhdoja
Veten time e përsëris

Format Story