Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Lil Koli - Zemra Vogel

Foto katrore

Make you feel the horse power
Kur je me kët çunin
Sa her t'kom thon
Mos i kallxo mamit
Për kët çunin
Ah, do me ride me mu?

Format Story