Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Noizy - Boss Man

Foto katrore

Tash kom ca miliona
dhe s'po di ça me bo
E kom 1 Ferrari
A ta blej edhe njo?

Format Story