Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kledi Bahiti & Samanta Karavella - Më Jeto

Foto katrore

Më jeto!
Nuk do të jesh ti vetëm
Ti më jeto!
Të jemi bashkë dhe nesër

Format Story