Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mars - M'ke Harru

Foto katrore

Je ti uji n'Saharë
Jemi bashkë
Dhe pse të ndarë
Je ti dashni pa fjalë
M'ke vra
Pastaj m'ke ngjallë

Format Story