Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Kida - Ka Je

Foto katrore

Kom bo qa kom bo se qashtu jom ni
Ndjenjat jan ftof si me jetu n'veri

Format Story