Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Greta Koçi - A Ja Vlejti

Foto katrore

Se krejt senet unë ty ti jap
Nëse na dy kthehemi prapë
Ne dy bashkë si dikur
Mos me m'lan me ik mo kurrë

Format Story