Më mbaj mend (për 1 muaj)

Laura Nezha - Je Dashuri

Foto katrore

Veç 1 milimetër larg buzëve më rri
Më lexon me frymë
Po shikoj mrekulli
Sytë e mi shkëlqejnë
Dhe arsyeja je ti
S'dua të mbarojë, Replay përsëri

Format Story