Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Gjuljana Marku - Mos Hesht Rini

Foto katrore

Me zë patriotizmi moj rini jeho
Nga padrejtësitë njerëzore
të ardhmen shpëto

Format Story