Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Alban Ramosaj - Aurora

Foto katrore

Aurora, shumë unë ty t'kërkova
Aurora, unë për ty ndryshova
Aurora, shumë rëndë u gabova

Format Story