Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Berisha - Dashurin Qe Patem

Foto katrore

Buzën e njomë ta fala veq ty
Merrma dhe shpirtin e vrarë
Buzën e njomë ta fala veq ty
E ti më vrave me pabesi

Format Story