Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Niil-B - Peshkaqena

Foto katrore

i thash vetes qu
edhe kur rash
se qysh ti e don veten
osht qysh
tjert i mson met dasht

Format Story