Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Lyrical Son, Ledri Vula & Mc Kresha - Menemadhe

Foto katrore

Ti m'ki kshyr si gjysë
E 1 e gjysë ti
Unë n'shpi n'2 e gjysë
E n'3 e gjysë ti

Format Story