Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Greta Koçi - Aman

Foto katrore

Në shpirt të mbaj, të mbaj
Besomë të mbaj, të mbaj
Zemra jeme, jeta jeme
Në shpirt të mbaj, të mbaj
Dhe pse më s'të kam
Zemra jeme AMAN

Format Story