Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Tayna - Ring Ring

Foto katrore

Dikur s'e kan besu qe ka me mrri
E tash po m'kqyrin nalt sikur yje
Ring ring ring po bojn zilet
Po numrin nuk ta njoh e as ty

Format Story