Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Flori Mumajesi - Çun Tirone

Foto katrore

Po më pret shoqnia sot
Për me dal me pi-e
Për me dal me pi-e amon
Hallet dhe shqetsimet moj
Ti mys me raki-e,
Ti mys me raki-e amon

Format Story