Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Lyrical Son, Ledri Vula & Mc Kresha - Menemadhe

Foto katrore

Ti menon që munësh damas
Po smunësh as darka me ble pa mu
Le mo tu pi limonada
Xhiro me limo tgjata me bo pa mu

Format Story