Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Lyrical Son, Ledri Vula & Mc Kresha - Menemadhe

Foto katrore

Ty t'ka prish parja, fama
La bella vita
S'muna me t'nxon kërkah
Ty s't'nxen as prita

Format Story