Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Lyrical Son, Ledri Vula & Mc Kresha - Menemadhe

Foto katrore

Ki me lypë ti me hypë
n'kët' Porsche
Si me ty, si pa ty
Për mu krejt njejtë 

Format Story