Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Flori Mumajesi - Nallane

Foto katrore

Ke vesh nallane
dhe bo filozofi
nëpër mihane

Format Story