Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Flori Mumajesi - Dashuria

Foto katrore

Sa e vdekshme duket jeta
Kur s'ke dashuri
Je sëmurë dhe ndihesh vetëm
Por nuk ke njeri

Format Story