Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kledi Bahiti & Samanta Karavella - Më Jeto

Foto katrore

Nuk është e lehtë
Që t'ja dalësh vetë
Jeta shumë të jep një ditë
Dhe prapë ti merr

Format Story