Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Genta Ismajli - Zjarr

Foto katrore

Zjarr, zjarr për ty bona
Krejt i djegi, nuk pendona
Zjarr, zjarr për ty bona
Të du shumë e mos bo lojna

Format Story